Descriere
APC Symmetra LX module CTO kit- XR 9 Frame
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 102 mm |
| Height | 762 mm |
| Depth | 25 mm |
| Model/type | |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 1943,1 cm3 |
| weight | 4,5 kg |
| length | 10,2 cm |
| width | 2,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304233855 |