Descriere
APC Symmetra LX top panel
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 483 mm |
| Height | 711 mm |
| Depth | 51 mm |
| Model/type | |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 39543,768 cm3 |
| weight | 7,2 kg |
| length | 8,9 cm |
| width | 56,1 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304226109 |