Descriere
APC Symmetra LX/Symmetra RM Two Post Rail Kit
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 44 mm |
| Height | 178 mm |
| Depth | 305 mm |
| Model/type | |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 12285,702 cm3 |
| weight | 4,18 kg |
| length | 14,3 cm |
| width | 38,7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304239611 |