Descriere
APC Symmetra RM 2-6kVA 230V Hardwire Kit
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 193 mm |
| Height | 218 mm |
| Depth | 137 mm |
| Model/type | |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 5764,138 cm3 |
| weight | 2,27 kg |
| length | 19,3 cm |
| width | 13,7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304114680 |