Descriere
APC Symmetra RM 2-6kVA Battery Module
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 216 mm |
| Height | 83 mm |
| Depth | 546 mm |
| Model/type | |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 58270,08 cm3 |
| weight | 23,86 kg |
| length | 66 cm |
| width | 35,6 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304016908 |