Descriere
APC Symmetra RM 2-6kVA N+1 Floor Mount Kit w/Casters
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 559 mm |
| Height | 330 mm |
| Depth | 762 mm |
| Model/type | |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 140,566 dm3 |
| weight | 26,36 kg |
| length | 55,9 cm |
| width | 76,2 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304108344 |