Descriere
APC Symmetra RM 2-6kVA Power Module (2kVA)
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 215.9 mm |
| Height | 82.6 mm |
| Depth | 546.1 mm |
| Model/type | |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 58169,432 cm3 |
| weight | 9,071 kg |
| length | 66,04 cm |
| width | 35,56 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304016885 |