Mai intai trebuie sa te autentifici.
APC Temperature & Humidity Sensor with Display
Cod produs: AP9520TH
Descriere
APC A-Link Sensor that monitors temperature and humidity in your Data Center or Network Closet. Connect to up to 8 sensors via proprietary NetBotz A-Link connection Display provides visual reporting of temperature levels. Compatible with all current and legacy generation 200, 400,500 and 700 series appliances
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Alte surse
Specificatii
| Model/type | |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Sensor |
| Package 1 | |
| volume | 1927,035 cm3 |
| weight | 0,92 kg |
| length | 16,5 cm |
| width | 5,1 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304206682 |