Descriere
APC WW 10KVA Isolation Transformer
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 432 mm |
| Height | 175 mm |
| Depth | 749 mm |
| Model/type | |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 243600 cm3 |
| weight | 124,738 kg |
| length | 100 cm |
| width | 60 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304242208 |
| Package 2 | |
| volume | 1602000 cm3 |
| weight | 748,428 kg |
| length | 120 cm |
| width | 100 cm |
| qmax | 6 |
| qmin | 6 |
| um | PF |