Descriere
APC WW 20KVA Isolation Transformer
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 432 mm |
| Height | 175 mm |
| Depth | 749 mm |
| Model/type | |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 289,8 dm3 |
| weight | 143,18 kg |
| length | 60 cm |
| width | 100 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304242222 |