Descriere
AR106V Caster Kit
Documente
Fisa tehnica
Altele
Specificatii
| Measurements | |
| Suitable for enclosure building width | 71 mm |
| Suitable for enclosure building depth | 91 mm |
| Width | 71 mm |
| Suitable for enclosure building height | 64 mm |
| Height | 64 mm |
| Depth | 91 mm |
| Colour | |
| Colour | Black |
| RAL-number | 0 |
| Model/type | |
| Model | Other |
| Material | |
| Material | Other |
| Operating conditions | |
| Max. load capacity | 0 kg |
| Package 1 | |
| volume | 2849,696 cm3 |
| weight | 2,27 kg |
| length | 15,2 cm |
| width | 21,8 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304407140 |