Descriere
AR106V Filter
Documente
Fisa tehnica
Altele
Specificatii
| Measurements | |
| Suitable for enclosure building width | 268 mm |
| Suitable for enclosure building depth | 28 mm |
| Width | 268 mm |
| Suitable for enclosure building height | 505 mm |
| Height | 505 mm |
| Depth | 28 mm |
| Colour | |
| Colour | Other |
| RAL-number | 0 |
| Model/type | |
| Model | Other |
| Material | |
| Material | Other |
| Operating conditions | |
| Max. load capacity | 0 kg |
| Package 1 | |
| volume | 11026,08 cm3 |
| weight | 1,36 kg |
| length | 27,9 cm |
| width | 7,6 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304407157 |