Descriere
KIT CONSOLĂ, ŞINE SPATE, ATS RACK
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Alte surse
Specificatii
| Measurements | |
| Suitable for enclosure building width | - |
| Suitable for enclosure building depth | - |
| Width | 519 mm |
| Height | 43 mm |
| Suitable for enclosure building height | - |
| Depth | 24 mm |
| Colour | |
| Colour | Other |
| RAL-number | - |
| Model/type | |
| Model | Sliding rail |
| Material | |
| Material | Metal |
| Operating conditions | |
| Max. load capacity | - |
| Package 1 | |
| volume | 3004,452 cm3 |
| weight | 1,14 kg |
| length | 56,2 cm |
| width | 9,9 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304256229 |