Mai intai trebuie sa te autentifici.
Cable Fall for NetShelter Racks and Enclosures (Qty 2)
Cod produs: AR8654
Descriere
Sistem de cădere cablu (coborâre cu rază) pentru rack-uri, incinte şi scări de cablu NetShelter (Cant. 2)
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Material | |
| Material | Plastic |
| Package 1 | |
| volume | 1844,08 cm3 |
| weight | 0,36 kg |
| length | 11,2 cm |
| width | 18,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304301110 |