Descriere
Kit terminaţii perete scară de cablu
Documente
Fisa tehnica
Altele
Specificatii
| Material | |
| Surface protection | Other |
| Material | Other |
| Material quality | Other |
| Colour | |
| Colour | Other |
| RAL-number | - |
| Measurements | |
| Height side joist | - |
| Width | 356 mm |
| Application | |
| Suitable for circuit integrity | No |
| Wide span model | No |
| Package 1 | |
| volume | 4016,121 cm3 |
| weight | 1,64 kg |
| length | 38,1 cm |
| width | 8,3 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304233961 |