Descriere
Consolă de prindere cablu pentru rack-uri PDU de bază
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Model/type | |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |
| Type of accessory/spare part | Bracket |
| Package 1 | |
| volume | 2875,84 cm3 |
| weight | 0,679 kg |
| length | 9,5 cm |
| width | 47,3 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304203896 |