Descriere
Consolă de prindere cordon pentru rack ATS
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Declaratie de conformitate
Alte surse
Specificatii
| Model/type | |
| Model | Cable bracket |
| Mounting/installation | |
| Suitable for 19 inch mounting | Yes |
| Measurements | |
| Width | 429 mm |
| Number of height units | 1 |
| Material | |
| Material | Metal |
| Package 1 | |
| volume | 3060,09 cm3 |
| weight | 0,25 kg |
| length | 56,2 cm |
| width | 9,9 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304255871 |