Descriere
Data Cable Partition, NetShelter, 800mm Wide, pass-through
Documente
Specificatii
| Package 1 | |
| volume | 29635,2 cm3 |
| weight | 4,47 kg |
| length | 16,8 cm |
| width | 84 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304303800 |
Buna ziua!
Asistentul Virtual Chorus
Cu ce va pot ajuta?
Data Cable Partition, NetShelter, 800mm Wide, pass-through
| Package 1 | |
| volume | 29635,2 cm3 |
| weight | 4,47 kg |
| length | 16,8 cm |
| width | 84 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304303800 |