Mai intai trebuie sa te autentifici.
Easy Rack 600mm/24U/800mm , with Roof, Side panel,castors,feet and 4 Brackets, No Bottom, black
Cod produs: ER6482
Descriere
APC Easy Rack, 24U, Black, With Roof, Castors, Feet, 4 Brackets, and Side Panels, No Bottom, 1198H x 600W x 800D mm
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Model/type | |
| Model | Other |
| With glazed door | Yes |
| With earthing | Yes |
| With front door | Yes |
| With roof plate | Yes |
| With base | No |
| Type of ventilation | Active |
| Number of doors | 2 |
| Type of profile rail | None |
| With sidewall | Yes |
| With vertical cable management | No |
| With rear door | Yes |
| Rear door locking system | Other |
| Front door locking system | 1-point |
| Measurements | |
| Modular spacing | Other |
| Height | 1198 mm |
| Width | 600 mm |
| Depth | 800 mm |
| Number of height units | 24 |
| Operating conditions | |
| Max. load capacity | 1200 kg |
| Colour | |
| RAL-number | - |
| Colour | Black |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Degree of protection (NEMA) | Other |
| Mounting/installation | |
| Demountable | Yes |
| Mounting level | None |
| Material | |
| Surface finishing | Other |
| Material | Other |
| Material rear door | Other |
| Material front door | Other |
| Package 1 | |
| volume | 770749,168176 cm3 |
| weight | 73,6 kg |
| length | 66,04 cm |
| width | 85,09 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304427797 |
Accesorii
APC Service Bypass Panel- 230V, 100A, MBB, Hardwire input, (3) 30A Hardwire Output
Cod: SBP16KRMI4U
APC
APC Service Bypass Panel- 230V, 32A, MBB, Hardwire input, (4) IEC-320 C19 Output
Cod: SBP6KRMI2U
APC
APC Service Bypass Panel- 230V, 100A, MBB, Hardwire input, (3) 30A Hardwire Output
Cod: SBP16KRMI4U
APC
APC Service Bypass Panel- 230V, 32A, MBB, Hardwire input, (4) IEC-320 C19 Output
Cod: SBP6KRMI2U
APC