Descriere
Easy Rack Adjustable shelf ,50KG
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Measurements | |
| Suitable for enclosure building width | 0 mm |
| Suitable for enclosure building depth | 1045 mm |
| Width | 0 mm |
| Suitable for enclosure building height | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Depth | 1045 mm |
| Colour | |
| Colour | Black |
| RAL-number | 0 |
| Model/type | |
| Model | Shelf |
| Material | |
| Material | Other |
| Operating conditions | |
| Max. load capacity | 50 kg |
| Package 1 | |
| volume | 0,05 m3 |
| weight | 6 kg |
| length | 71 cm |
| width | 58 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304428343 |