Descriere
Easy Rack Cable Manager in Depth,1U
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Model/type | |
| Model | Other |
| Mounting/installation | |
| Suitable for 19 inch mounting | Yes |
| Measurements | |
| Width | 60 mm |
| Number of height units | 1 |
| Material | |
| Material | Metal |
| Package 1 | |
| weight | 0,5 kg |
| length | 53 cm |
| width | 6 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304428404 |