Descriere
Easy Rack component shelf short ,50KG
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Black |
| RAL-number | 0 |
| Measurements | |
| Suitable for enclosure building width | 0 mm |
| Suitable for enclosure building depth | 0 mm |
| Width | 0 mm |
| Suitable for enclosure building height | 445 mm |
| Height | 445 mm |
| Depth | 0 mm |
| Model/type | |
| Model | Shelf |
| Material | |
| Material | Other |
| Operating conditions | |
| Max. load capacity | 4 kg |
| Package 1 | |
| weight | 4 kg |
| length | 48 cm |
| width | 58 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304432562 |