Descriere
Easy Rack PDU mounting bracket, single width, 2pairs
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 28 mm |
| Height | 160 mm |
| Depth | 72 mm |
| Material | |
| Material | Steel |
| Model/type | |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| weight | 1 kg |
| length | 21 cm |
| width | 20 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304428664 |