Descriere
Easy Rack Side Panel 48U/1000mm Deep Split Side Panels Black Qty 2
Documente
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Black |
| RAL-number | 0 |
| Measurements | |
| Suitable for enclosure building width | 12 mm |
| Width | 12 mm |
| Suitable for enclosure building depth | 897 mm |
| Number of height units | 48 |
| Height | 1068 mm |
| Modular spacing | 0 mm |
| Material | |
| Surface finishing | Powder coating |
| Material | Steel |
| Model/type | |
| With lock | Yes |
| With cable entry | No |
| Application | |
| Suitable as side panel | Yes |
| Suitable as rear panel | No |
| Package 1 | |
| volume | 148262,4 cm3 |
| weight | 16 kg |
| length | 12,8 cm |
| width | 117 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304433217 |