Descriere
Easy Rack Vertical Cable Manager 48U, for 800mm W racks
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Model/type | |
| Model | Other |
| Mounting/installation | |
| Suitable for 19 inch mounting | Yes |
| Measurements | |
| Width | 95 mm |
| Number of height units | 48 |
| Material | |
| Material | Metal |
| Package 1 | |
| volume | 53280 cm3 |
| weight | 9 kg |
| length | 222 cm |
| width | 15 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304428381 |
| Package 2 | |
| volume | 2583360 cm3 |
| weight | 482 kg |
| length | 230 cm |
| width | 96 cm |
| qmax | 52 |
| qmin | 52 |
| um | PF |