Descriere
Easy UPS Dry Contact Card/Relay I/O card
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Declaratie de conformitate
Alte surse
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 52 mm |
| Height | 26 mm |
| Depth | 84 mm |
| Model/type | |
| Accessory | No |
| Spare part | No |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 1062,5 cm3 |
| weight | 141,3 g |
| length | 17 cm |
| width | 12,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304346142 |
| Package 2 | |
| volume | 9000 cm3 |
| weight | 706 g |
| length | 40 cm |
| width | 15 cm |
| qmax | 4 |
| qmin | 4 |
| um | CT |
| gtin | 10731304346149 |
| Package 3 | |
| volume | 360000 cm3 |
| weight | 30,602 kg |
| length | 60 cm |
| width | 80 cm |
| qmax | 128 |
| qmin | 128 |
| um | PF |