Descriere
Receptor înecat 17lb, R410A, 6" diametru, 18" lungime
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Specificatii
| Package 1 | |
| volume | 276,219 dm3 |
| weight | 23,18 kg |
| length | 90,2 cm |
| width | 45,1 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304266327 |