Descriere
Organizator de cabluri orizontal 2U
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Model/type | |
| Model | Cable bracket |
| Measurements | |
| Width | 445 mm |
| Number of height units | 2 |
| Mounting/installation | |
| Suitable for 19 inch mounting | Yes |
| Material | |
| Material | Metal |
| Package 1 | |
| volume | 7587,882 cm3 |
| weight | 1,14 kg |
| length | 54,3 cm |
| width | 13,7 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304191933 |