Descriere
Kit cârlig scară, jgheab de cablu
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Black |
| RAL-number | - |
| Measurements | |
| Suitable for enclosure building width | - |
| Suitable for enclosure building depth | - |
| Width | 134.4 mm |
| Suitable for enclosure building height | - |
| Height | 45.6 mm |
| Depth | 27.2 mm |
| Model/type | |
| Model | Other |
| Material | |
| Material | Plastic |
| Operating conditions | |
| Max. load capacity | - |
| Package 1 | |
| volume | 1914 cm3 |
| weight | 0,3 kg |
| length | 23,2 cm |
| width | 16,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304259671 |