Descriere
Kit hardware M6
Documente
Fisa tehnica
Altele
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 13 mm |
| Height | 25 mm |
| Depth | 13 mm |
| Material | |
| Material | Other |
| Model/type | |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 2544,96 cm3 |
| weight | 0,45 kg |
| length | 24,1 cm |
| width | 16,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304002710 |