Mai intai trebuie sa te autentifici.
NetBotz Door Switch Sensors (2) for an APC Rack - 12 ft.
Cod produs: NBES0303
Descriere
Universal Sensor that monitors access to NetShelter SX Enclosures. Manage intentional or accidental access events that could pose a significant threat to the company's IT infrastructure Compatible with all current and legacy generation NetBotz appliances and pods includes 12 ft of cable length for flexible installation applications.
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Model/type | |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 1826,304 cm3 |
| weight | 0,489 kg |
| length | 16,4 cm |
| width | 23,2 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304262855 |