Mai intai trebuie sa te autentifici.
NetShelter 4 Post Open Frame Rack 44U #12-24 Threaded Holes
Cod produs: AR204A
Descriere
APC NetShelter Open Frame Rack, 4 Post, 44U, 12-24 Threaded Holes
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 600 mm |
| Height | 2130 mm |
| Depth | 747 mm |
| Package 1 | |
| volume | 99467,416 cm3 |
| weight | 46,36 kg |
| length | 25,4 cm |
| width | 18,8 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304260264 |
Recomandari
Altele
APC Symmetra LX 12kVA Scalable to 16kVA N+1 Rack-mount, 220/230/240V or 380/400/415V
Cod: SYA12K16RMI
APC
APC Symmetra LX 16kVA Scalable to 16kVA N+1 Rack-mount, 220/230/240V or 380/400/415V
Cod: SYA16K16RMI
APC
APC Symmetra LX 12kVA Scalable to 16kVA N+1 Rack-mount, 220/230/240V or 380/400/415V
Cod: SYA12K16RMI
APC
APC Symmetra LX 16kVA Scalable to 16kVA N+1 Rack-mount, 220/230/240V or 380/400/415V
Cod: SYA16K16RMI
APC