Descriere
Kit auxiliar de ventilator NetShelter CX
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Application | |
| Suitable for 19 inch rack mounting | No |
| Colour | |
| Colour | Black |
| RAL-number | - |
| Measurements | |
| Width | 455 mm |
| Depth | 160 mm |
| Height | 150 mm |
| Energy efficiency/environmental | |
| Noise emission | - |
| Model/type | |
| Air circulator | Yes |
| With protective cover | Yes |
| Built as slide-in ventilator | No |
| EMC-version | No |
| With filter | No |
| Roof ventilator | No |
| Number of fans | 3 |
| Electrical | |
| Voltage type | AC |
| Operating voltage AC 50 Hz | 100 V |
| Operating voltage AC 60 Hz | 100 V |
| Operating voltage DC | - |
| Rated power | - |
| Mounting/installation | |
| Mounting method | Screw mounting |
| Suitable for wall built-in | No |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Degree of protection (NEMA) | 1 |
| Performance | |
| Volume flow, freeblowing | - |
| Package 1 | |
| volume | 39200 cm3 |
| weight | 2,894 kg |
| length | 28 cm |
| width | 56 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304309819 |