Descriere
NetShelter SX 12U 600mm Wide Perforated Curved Door Black
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Specificatii
| Colour | |
| Colour | Black |
| Measurements | |
| Width | 755 mm |
| Height | 730 mm |
| Depth | 150 mm |
| Model/type | |
| EMC-version | No |
| Model | Other |
| Version as door for disconnecting switch interlocking | No |
| Version as glazed door | No |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | Other |
| Degree of protection (NEMA) | Other |
| Material | |
| Surface finishing | Other |
| Material | Other |
| Package 1 | |
| volume | 82672,5 cm3 |
| weight | 7,5 kg |
| length | 73 cm |
| width | 75,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304347729 |