Mai intai trebuie sa te autentifici.
NetShelter SX 24U 600mm Wide x 1070mm Deep Enclosure - 1250 lbs. Shock Packaging
Cod produs: AR3104SP1
Descriere
APC NetShelter SX, Server Rack Enclosure, 24U, Shock Packaging, 1250 lbs, Black, 1200H x 600W x 1070D mm
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Alte surse
Specificatii
| Model/type | |
| Model | Other |
| With glazed door | No |
| With earthing | No |
| With front door | Yes |
| With roof plate | Yes |
| With base | Yes |
| Type of ventilation | None |
| Number of doors | 2 |
| Type of profile rail | None |
| With sidewall | Yes |
| With rear door | Yes |
| With vertical cable management | No |
| Rear door locking system | Other |
| Front door locking system | Other |
| Measurements | |
| Modular spacing | Other |
| Height | 1200 mm |
| Width | 600 mm |
| Depth | 1070 mm |
| Number of height units | 24 |
| Operating conditions | |
| Max. load capacity | 1360 kg |
| Colour | |
| RAL-number | - |
| Colour | Black |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Degree of protection (NEMA) | Other |
| Mounting/installation | |
| Demountable | No |
| Mounting level | None |
| Material | |
| Surface finishing | Other |
| Material | Other |
| Material rear door | Other |
| Material front door | Other |
| Package 1 | |
| volume | 1,479 m3 |
| weight | 106,82 kg |
| length | 89,9 cm |
| width | 121,9 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304262275 |
Recomandari
Altele
APC Symmetra LX 12kVA Scalable to 16kVA N+1 Rack-mount, 220/230/240V or 380/400/415V
Cod: SYA12K16RMI
APC
APC Symmetra LX 16kVA Scalable to 16kVA N+1 Rack-mount, 220/230/240V or 380/400/415V
Cod: SYA16K16RMI
APC
APC Symmetra LX 12kVA Scalable to 16kVA N+1 Rack-mount, 220/230/240V or 380/400/415V
Cod: SYA12K16RMI
APC
APC Symmetra LX 16kVA Scalable to 16kVA N+1 Rack-mount, 220/230/240V or 380/400/415V
Cod: SYA16K16RMI
APC