Mai intai trebuie sa te autentifici.
NetShelter SX 42U 600mm Wide x 1200mm Deep Enclosure with Sides Black -2000 lbs. Shock Packaging
Cod produs: AR3300SP
Descriere
APC NetShelter SX, Server Rack Enclosure, 42U, Shock Packaging, 2000 lbs, 1991H x 600W x 1200D mm, Black
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Altele
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Model/type | |
| Model | Other |
| With glazed door | No |
| With earthing | No |
| With front door | Yes |
| With roof plate | Yes |
| With base | Yes |
| Type of ventilation | None |
| Number of doors | 2 |
| Type of profile rail | None |
| With sidewall | Yes |
| With rear door | Yes |
| With vertical cable management | No |
| Rear door locking system | Other |
| Front door locking system | Other |
| Measurements | |
| Modular spacing | 482.6 mm (19 inch) |
| Height | 1991 mm |
| Width | 600 mm |
| Depth | 1200 mm |
| Number of height units | 42 |
| Operating conditions | |
| Max. load capacity | 1701 kg |
| Colour | |
| RAL-number | - |
| Colour | Black |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Degree of protection (NEMA) | Other |
| Mounting/installation | |
| Demountable | No |
| Mounting level | None |
| Material | |
| Surface finishing | Powder coating |
| Material | Other |
| Material rear door | Other |
| Material front door | Other |
| Package 1 | |
| volume | 3,181 m3 |
| weight | 246,3 kg |
| length | 110,5 cm |
| width | 132,1 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304309918 |
Recomandari
Altele
APC Symmetra LX 12kVA Scalable to 16kVA N+1 Rack-mount, 220/230/240V or 380/400/415V
Cod: SYA12K16RMI
APC
APC Symmetra LX 16kVA Scalable to 16kVA N+1 Rack-mount, 220/230/240V or 380/400/415V
Cod: SYA16K16RMI
APC
APC Symmetra LX 12kVA Scalable to 16kVA N+1 Rack-mount, 220/230/240V or 380/400/415V
Cod: SYA12K16RMI
APC
APC Symmetra LX 16kVA Scalable to 16kVA N+1 Rack-mount, 220/230/240V or 380/400/415V
Cod: SYA16K16RMI
APC