Mai intai trebuie sa te autentifici.
NetShelter SX 42U 600mm Wide x 1200mm Deep Enclosure Without Doors Black
Cod produs: AR3300X610
Descriere
Incintă NetShelter SX 42U 600 mm lăţime x 1200 mm adâncime fără uşi negre
Documente
Instructiuni
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Package 1 | |
| volume | 2,108 m3 |
| weight | 129,55 kg |
| length | 74,6 cm |
| width | 133,4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304293774 |