Mai intai trebuie sa te autentifici.
NetShelter SX 42U 800mm Wide x 1070mm Deep Enclosure with Sides Black
Cod produs: AR3180X266
Descriere
NetShelter SX 42U 800mm Wide x 1070mm Deep Enclosure with Sides Black
Documente
Instructiuni
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Package 1 | |
| volume | 2,316 m3 |
| weight | 200 kg |
| length | 95 cm |
| width | 115 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304328841 |