Mai intai trebuie sa te autentifici.
NetShelter SX 42U/600mm/1200mm Enclosure with Roof and Sides, No Front Door, Black
Cod produs: AR3300X655
Descriere
NetShelter SX 42U/600mm/1200mm Enclosure with Roof and Sides, No Front Door, Black
Documente
Instructiuni
Specificatii
| Package 1 | |
| volume | 2,125 m3 |
| weight | 139,71 kg |
| length | 75,2 cm |
| width | 133,4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304332251 |