Mai intai trebuie sa te autentifici.
NetShelter SX 45U 750mm Wide x 1200mm Deep Enclosure with Sides White
Cod produs: AR3355W
Descriere
APC NetShelter SX, Server Rack Enclosure, 45U, White, 2124H x 750W x 1200D mm
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Model/type | |
| With glazed door | No |
| Model | Other |
| With earthing | No |
| With front door | Yes |
| With roof plate | Yes |
| With base | Yes |
| Type of ventilation | None |
| Number of doors | 2 |
| Type of profile rail | None |
| With sidewall | Yes |
| With rear door | Yes |
| With vertical cable management | No |
| Rear door locking system | Other |
| Front door locking system | Other |
| Measurements | |
| Modular spacing | Other |
| Height | 2124 mm |
| Width | 750 mm |
| Depth | 1200 mm |
| Number of height units | 45 |
| Operating conditions | |
| Max. load capacity | 1700 kg |
| Colour | |
| RAL-number | - |
| Colour | White |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Degree of protection (NEMA) | Other |
| Mounting/installation | |
| Demountable | No |
| Mounting level | None |
| Material | |
| Surface finishing | Other |
| Material | Other |
| Material rear door | Other |
| Material front door | Other |
| Package 1 | |
| volume | 2,54 m3 |
| weight | 188,4 kg |
| length | 85 cm |
| width | 133,4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304322504 |
Recomandari
Altele
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 34.6kW, 3PH, 415V, 60A, 560P6, 42 Outlet
Cod: APDU11450ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlets
Cod: APDU11150ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 17.3kW, 3PH, 415V, 30A, 530P6, 48 Outlet
Cod: APDU11350ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 34.6kW, 3PH, 415V, 60A, 560P6, 42 Outlet
Cod: APDU11450SW
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlets
Cod: APDU10150ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlet
Cod: APDU10150SW
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlet
Cod: APDU11150SW
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 11.5kW, 3PH, 415V, 20A, 520P6, 42 Outlet
Cod: APDU10250ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 17.3kW, 3PH, 415V, 30A, 530P6, 48 Outlet
Cod: APDU10350ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 11.5kW, 3PH, 415V, 20A, 520P6, 42 Outlet
Cod: APDU11250ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 11.5kW, 3PH, 415V, 20A, 520P6, 42 Outlet
Cod: APDU11250SW
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 11.5kW, 3PH, 415V, 20A, 520P6, 42 Outlet
Cod: APDU10250SW
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 17.3kW, 3PH, 415V, 30A, 530P6, 48 Outlet
Cod: APDU10350SW
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 34.6kW, 3PH, 415V, 60A, 560P6, 42 Outlet
Cod: APDU10450ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 34.6kW, 3PH, 415V, 60A, 560P6, 42 Outlet
Cod: APDU10450SW
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched,17.3kW, 3PH, 415V, 30A, 530P6, 48 Outlet
Cod: APDU11350SW
APC
APC Symmetra LX 12kVA Scalable to 16kVA N+1 Rack-mount, 220/230/240V or 380/400/415V
Cod: SYA12K16RMI
APC
APC Symmetra LX 16kVA Scalable to 16kVA N+1 Rack-mount, 220/230/240V or 380/400/415V
Cod: SYA16K16RMI
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 34.6kW, 3PH, 415V, 60A, 560P6, 42 Outlet
Cod: APDU11450ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlets
Cod: APDU11150ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 17.3kW, 3PH, 415V, 30A, 530P6, 48 Outlet
Cod: APDU11350ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 34.6kW, 3PH, 415V, 60A, 560P6, 42 Outlet
Cod: APDU11450SW
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlets
Cod: APDU10150ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlet
Cod: APDU10150SW
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 7.4kW, 1PH, 230V, 32A, 332P6, 40 Outlet
Cod: APDU11150SW
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 11.5kW, 3PH, 415V, 20A, 520P6, 42 Outlet
Cod: APDU10250ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 17.3kW, 3PH, 415V, 30A, 530P6, 48 Outlet
Cod: APDU10350ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 11.5kW, 3PH, 415V, 20A, 520P6, 42 Outlet
Cod: APDU11250ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 11.5kW, 3PH, 415V, 20A, 520P6, 42 Outlet
Cod: APDU11250SW
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 11.5kW, 3PH, 415V, 20A, 520P6, 42 Outlet
Cod: APDU10250SW
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 17.3kW, 3PH, 415V, 30A, 530P6, 48 Outlet
Cod: APDU10350SW
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Metered, 34.6kW, 3PH, 415V, 60A, 560P6, 42 Outlet
Cod: APDU10450ME
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched, 34.6kW, 3PH, 415V, 60A, 560P6, 42 Outlet
Cod: APDU10450SW
APC
APC NetShelter Rack PDU Advanced, Switched,17.3kW, 3PH, 415V, 30A, 530P6, 48 Outlet
Cod: APDU11350SW
APC
APC Symmetra LX 12kVA Scalable to 16kVA N+1 Rack-mount, 220/230/240V or 380/400/415V
Cod: SYA12K16RMI
APC
APC Symmetra LX 16kVA Scalable to 16kVA N+1 Rack-mount, 220/230/240V or 380/400/415V
Cod: SYA16K16RMI
APC