Mai intai trebuie sa te autentifici.
NetShelter SX 48U 600mm Wide x 1200mm Deep Enclosure with Roof, No Doors or Sides, Black
Cod produs: AR3307X617
Descriere
Incintă NetShelter SX 48U 600 mm lăţime x 1200 mm adâncime cu acoperiş, fără uşi sau laterale negre
Documente
Instructiuni
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Package 1 | |
| volume | 2,373 m3 |
| weight | 165,45 kg |
| length | 74,6 cm |
| width | 133,4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304293804 |