Mai intai trebuie sa te autentifici.
Netshelter SX 48U 750mm Wide x 1070mm Deep Enclosure Without Sides Black
Cod produs: AR3157X609
Descriere
Incintă Netshelter SX 48U 750 mm lăţime x 1070 mm adâncime fără laterale negre
Documente
Instructiuni
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Package 1 | |
| volume | 2,618 m3 |
| weight | 151,55 kg |
| length | 89,5 cm |
| width | 121,9 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304293644 |