Mai intai trebuie sa te autentifici.
NetShelter SX 48U 750mm Wide x 1200mm Deep Enclosure, Without Doors, SE White
Cod produs: AR3357WX610
Descriere
NetShelter SX 48U 750mm Wide x 1200mm Deep Enclosure, Without Doors, SE White
Documente
Instructiuni
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Package 1 | |
| volume | 2,725 m3 |
| weight | 183,18 kg |
| length | 85,1 cm |
| width | 133,4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304337072 |