Mai intai trebuie sa te autentifici.
NetShelter SX 48U 750mm Wide x 1200mm Deep Enclosure Without Sides Without Doors Black
Cod produs: AR3357X617
Descriere
Incintă NetShelter SX 48U 750 mm lăţime x 1200 mm adâncime fără laterale, fără uşi negre
Documente
Instructiuni
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Package 1 | |
| volume | 2724561,6 cm3 |
| weight | 183,18 kg |
| length | 133,4 cm |
| width | 85,1 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304294276 |