Mai intai trebuie sa te autentifici.
NetShelter SX 48U 750mm Wide x 1200mm Deep Networking Enclosure with Sides White
Cod produs: AR3347W
Descriere
APC NetShelter SX, Networking Rack Enclosure, 48U, White, 2258H x 750W x 1200D mm
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Model/type | |
| Model | Other |
| With glazed door | No |
| With earthing | No |
| With front door | Yes |
| With roof plate | Yes |
| With base | Yes |
| Type of ventilation | None |
| Number of doors | 2 |
| Type of profile rail | None |
| With sidewall | Yes |
| With vertical cable management | Yes |
| With rear door | Yes |
| Rear door locking system | Other |
| Front door locking system | Other |
| Measurements | |
| Modular spacing | Other |
| Height | 2258 mm |
| Width | 750 mm |
| Depth | 1200 mm |
| Number of height units | 48 |
| Operating conditions | |
| Max. load capacity | 1700 kg |
| Colour | |
| RAL-number | 0 |
| Colour | White |
| Protection | |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Degree of protection (NEMA) | Other |
| Mounting/installation | |
| Demountable | No |
| Mounting level | None |
| Material | |
| Surface finishing | Other |
| Material | Other |
| Material rear door | Other |
| Material front door | Other |
| Package 1 | |
| volume | 2,681 m3 |
| weight | 208,18 kg |
| length | 85,1 cm |
| width | 132,1 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304340676 |
Recomandari
Altele
Easy PDU,2G, Metered-by-Outlet with Switching, ZeroU, 16A, 230V, (20) C13 & (4) C19
Cod: EPDU2116SMBO
APC
Easy PDU,2G, Metered-by-Outlet with Switching, ZeroU, 32A, 230V, (20) C13 & (4) C19
Cod: EPDU2132SMBO
APC
Easy PDU,2G, Metered-by-Outlet with Switching, ZeroU, 11kW, 230V, (18) C13 & (6) C19
Cod: EPDU2216SMBO
APC
Easy PDU,2G, Metered-by-Outlet with Switching, ZeroU, 22kW, 230V, (18) C13 & (6) C19
Cod: EPDU2232SMBO
APC
APC Symmetra LX 12kVA Scalable to 16kVA N+1 Rack-mount, 220/230/240V or 380/400/415V
Cod: SYA12K16RMI
APC
APC Symmetra LX 16kVA Scalable to 16kVA N+1 Rack-mount, 220/230/240V or 380/400/415V
Cod: SYA16K16RMI
APC
Easy PDU,2G, Metered-by-Outlet with Switching, ZeroU, 16A, 230V, (20) C13 & (4) C19
Cod: EPDU2116SMBO
APC
Easy PDU,2G, Metered-by-Outlet with Switching, ZeroU, 32A, 230V, (20) C13 & (4) C19
Cod: EPDU2132SMBO
APC
Easy PDU,2G, Metered-by-Outlet with Switching, ZeroU, 11kW, 230V, (18) C13 & (6) C19
Cod: EPDU2216SMBO
APC
Easy PDU,2G, Metered-by-Outlet with Switching, ZeroU, 22kW, 230V, (18) C13 & (6) C19
Cod: EPDU2232SMBO
APC
APC Symmetra LX 12kVA Scalable to 16kVA N+1 Rack-mount, 220/230/240V or 380/400/415V
Cod: SYA12K16RMI
APC
APC Symmetra LX 16kVA Scalable to 16kVA N+1 Rack-mount, 220/230/240V or 380/400/415V
Cod: SYA16K16RMI
APC