Descriere
NetShelter SX 600mm Wide x 1200mm Deep Roof Black
Documente
Fisa tehnica
Instructiuni
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Package 1 | |
| volume | 68397,12 cm3 |
| weight | 6,36 kg |
| length | 66 cm |
| width | 101,6 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304249269 |