Descriere
Kit fixare de podea NetShelter SX
Documente
Fisa tehnica
Altele
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 7 mm |
| Height | 73 mm |
| Depth | 62 mm |
| Material | |
| Material | Other |
| Model/type | |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 1927,035 cm3 |
| weight | 0,92 kg |
| length | 22,9 cm |
| width | 16,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304234555 |