Mai intai trebuie sa te autentifici.
NetShelter SX Colocation 2 x 20U 750mm Wide x 1200mm Deep Enclosure with Sides Black
Cod produs: AR3200X774
Descriere
NetShelter SX Colocation 2 x 20U 750mm Wide x 1200mm Deep Enclosure with Sides Black
Documente
Instructiuni
Declaratie de conformitate
Specificatii
| Package 1 | |
| volume | 2,692 m3 |
| weight | 204,12 kg |
| length | 89,9 cm |
| width | 133,4 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304327868 |