Descriere
Bandă cu perie acoperiş NetShelter SX / SV
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Measurements | |
| Length | 66 mm |
| Width | 191 mm |
| Height | 8 mm |
| Hair length | 50 mm |
| Mounting/installation | |
| Mounting method guide rail | Other |
| Mounting position guide rail | Other |
| Colour | |
| Basic colour | Black |
| Brush colour | Black |
| Material | |
| Material profile | Plastic |
| Material hair | Polyamide (PA) |
| Package 1 | |
| volume | 1977,525 cm3 |
| weight | 0,25 kg |
| length | 23,5 cm |
| width | 16,5 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304256533 |