Descriere
Kit rolă pivotantă NetShelter SX / SV / VL (Cant. 4)
Documente
Fisa tehnica
Specificatii
| Measurements | |
| Width | 73 mm |
| Height | 65 mm |
| Depth | 92 mm |
| Material | |
| Material | Other |
| Model/type | |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Package 1 | |
| volume | 3069 cm3 |
| weight | 2,5 kg |
| length | 15,5 cm |
| width | 22 cm |
| qmax | 1 |
| qmin | 1 |
| um | C62 |
| gtin | 731304268468 |